Kış Bakımı ve Güzellik Önerileri

Kış mevsimi diğer mevsimlere göre daha sert geçtiğinden bu aylarda cildinize ve vücudunuza ayrı bir özen göstermeniz gerekiyor.

Soğuk ve kuru bir hava cildinizin baş düşmanı olabilir!  Bu dönemlerde cildi bol bol nemlendirmek, susuzluğunu gidermek ve bakım kürleri uygulayarak ona canlılık kazandırmak gerekir.  İşte size kış aylarında işinize yarayabilecek bakım sırları…

Promagnetin official website
Relieve yourself from pain!
Check it!
Omega-3 ile beslenin

Yenilenmiş, sağlıklı bir cilt ve cildinizdeki mevsim nedeniyle acı veren değişimlerle baş etmek için yutulabilen kapsüllerden Aralık’ta almaya başlayın ve üç ay boyunca devam edin…

Güzellik Kazanın

Soğuk havalarda kızaran ve rahatlığını kaybeden cilt için, yumuşak ve nazikçe yapılması gereken masaj ve besleyici tedavilere zaman ayırın.

Kahverengi Lekelere Elveda!

Lazerle tedavi, son günlerin popüler yöntemlerinden biri. Ama yüksek atışlar melanine zarar verebilir.  Operasyon, yanmış ciltlere hemen; güneşte bronzlaşmış olanlara ancak altı hafta sonra uygulanabiliyor.  Yapılacak en iyi şey, deniz kenarından çok uzak bölgelerde bile koruyucu kremlerle zararlı ışınlardan korunmak.

Kalıcı Epilasyona Başlayın

Lazer tedavisiyle istenmeyen tüylerden kurtulmanız mümkün. Cildinize zarar vermemesi için epilasyona en fazla altı sekiz seans ve 4-6 hafta aralıklarla gitmelisiniz.

Varislere Tedavi

Varisler, derinin yüzeyine çok yakındır ve bacak çıplakken nahoş bir görüntüye sebep olur. Lazer yöntemiyle deri yüzeyine yakın varislerinizi ve daha derindekileri yok etmeniz mümkün olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir